Welkom op de cruiseblog site van Cruise Plus. Hier komt u alle laatste nieuwtjes over het reilen en zeilen in de cruisewereld te weten.
Rederijen
AmaWaterways (2)
Celebrity Cruises (10)
Crystal Cruises (1)
Cunard (6)
Emerald Yacht Cruises (1)
Explora Journeys (11)
Hapag-Lloyd Cruises (18)
Holland America Line (8)
Hurtigruten (1)
Norwegian Cruise Line (8)
Oceania Cruises (29)
Ponant (4)
Regent Seven Seas (20)
Ritz Carlton Yacht Collection (5)
Riverside Luxury Cruises (2)
Royal Caribbean (2)
Scenic Cruises (4)
Seabourn (16)
Silversea Cruises (35)
Swan Hellenic (5)
Uniworld (1)
Viva Cruises (4)
Windstar Cruises (1)
Bestemmingen
Afrika (1)
Alaska (7)
Amazone Regenwoud (2)
Antarctica (11)
Arctica (7)
Atlantische Kust (2)
Baltische Staten (7)
Britse Eilanden (3)
Caraiben (12)
Donau (rivier) (3)
Douro (rivier) (1)
Galapagos (6)
Ijsland / Groenland (2)
Middellandse Zee (39)
Midden-Oosten (5)
Noord-Amerika (1)
Noord-Europa (1)
Noorse Fjorden (11)
Panamakanaal (3)
Rijn (rivier) (1)
Stille Zuidzee (1)
Transatlantisch (1)
Verre Oosten (18)
Wereldcruise (2)
Zuid-Amerika (2)
Categorieën
Cruise News (117)
Expeditiecruises (28)
Food (3)
Havens - aanlegplaatsen (95)
Nieuwe Schepen (76)
Reisverslagen (6)
Riviercruises (4)
Start 2 Cruise (10)
Cruise Plus adviseur
Dirk Van Duyse (5)
Tess (1)
 
Norwegian Prima luidt nieuw hoofdstuk in voor NCL
Geschreven door Patrick Parez - Journalist
13 mar '22
 
Norwegian Cruise Line heeft tijdens een bezoek aan de Fincantieri-werf in Italië meer details onthuld over haar aanbod op de Norwegian Prima en Norwegian Viva die respectievelijk in augustus 2022 en juni 2023 de vloot vervoegen. Met haar nieuwe reeks van zes schepen tegen 2027 verlegt de rederij niet alleen de grenzen van het traditionele cruisen, maar wil ze haar product tillen naar een hoger niveau. “We willen de premiummaatschappij worden in het segment van eigentijdse cruisevakanties. Deze nieuwe scheepsklasse geeft ons een mooie kans om dit op een nog meer overtuigende wijze te demonstreren”, zegt Kevin Bubolz, Managing Director Europe.
 
 
 
 
 
NCL is al drie decennia een innovator op het gebied van food & beverage met de introductie van specialiteitenrestaurants en haar Freestyle Cruising-concept. Op de Norwegian Prima en Norwegian Viva verlegt de rederij andermaal de grenzen van de traditionele cruisekeuken met negen nieuwe eet- en drankgelegenheden. De maatschappij neemt de gasten mee op een wereldwijde culinaire reis met zeven nieuwe restaurants waaronder het Mediterrane visrestaurant Palomar, het Japanse Hasuki dat traditionele hibachi-stijl naar een nieuw niveau verheft, NCL's nieuwe eigentijdse sushi-huis Nama en de Indulge Food Hall met elf verschillende culinaire locaties. Favoriete restaurants zoals Cagney’s Steakhouse, Onda by Scarpetta, Los Lobos en The Local Bar & Grill krijgen op de nieuwe scheepsklasse een opgefrist design. De populaire Observation Lounge heeft een huiselijke sfeer met verschillende nissen en telescopen. In een adem noemen we hier ook The Penrose Atrium met een futuristisch decor dat zich uitstrekt over drie dekken en een reeks nieuwe drankgelegenheden waaronder de Whiskey Bar en de Metropolitan Bar, NCL’s eerste duurzame bar met zero-waste cocktails en biodynamische wijnen.
 
 
Op het achterschip kunnen gasten genieten van een adembenemend uitzicht van 270 graden over de achtersteven en kunnen ze proeven van de heerlijke gerechten in het nieuwe hoofdrestaurant Hudson's. Het concept is geïnspireerd op de Compass Rose aan boord van de schepen van zusterrederij Regent Seven Seas Cruises. Het menu biedt niet alleen een bredere keuze aan gerechten, maar ook de mogelijkheid om naar wens gemaakte Italiaanse pastagerechten aan te vragen door een keuze van pasta, saus en toppings te selecteren, waardoor er meer dan 24 maaltijdcombinaties mogelijk zijn. Het menu zal ook een selectie bevatten van de diverse specialiteitenrestaurants aan boord van het schip. Dit nieuwe concept debuteert deze zomer op de Norwegian Prima en zal tegen 2023 worden uitgerold naar de rest van de NCL-vloot.
 
 
Tijdens het bezoek aan de werf kregen de deelnemers ook een voorsmaakje van de shows op de Norwegian Prima. De twee blikvangers worden ‘Noise Boys’, een spektakel rond tap dancing en human beatboxing, waarmee NCL verder gaat op het enorme succes van ‘Choir of Man’ en ‘The Donna Summer Musical’ die het verhaal vertelt van de Queen of the Disco. Deze meeslepende productie is een primeur op zee, waarbij het theater verandert in een heuse disco. Gasten worden hierdoor een onderdeel van de show en kunnen dansen op medleys van de hits van Donna Summer. In het transformatietheater verdwijnen op het einde van de voorstelling de zitjes en wordt de zaal omgetoverd in een extravagante Las Vegas-disco met dansvloer en spectaculaire lichtshow.
 
 
Uit de rondleiding op de werf en de diverse uiteenzettingen van de directie bleek duidelijk dat Frank Del Rio, de CEO van Norwegian Cruise Line Holdings (Norwegian Cruise Line, Oceania Cruises en Regent Seven Seas Cruises) nauw betrokken was bij de inrichting van de publieke ruimtes en The Haven, de kleurenkeuze die vooral bestaat uit rustige aardse tinten en uiteraard de kunst aan boord. Kunstwerken maken op de Norwegian Prima en Norwegian Viva een wezenlijk onderdeel uit van de aankleding. Ze maken tevens het voorwerp uit van The Concourse, een buitensculptuurtuin met installaties van Alexander Krivosheiw. Deze Amerikaanse kunstenaar vervaardigde eerder al een abstract metaalsculptuur voor Regent Seven Seas Cruises.
 
 
 
 
 

 
 

Beoordelingen  |  Wie is Wie ?  |  Contactinfo  |  Nieuwsbrief  |  Agenda & Scheepbezoeken  |  Cruise Blog |  Waardebon |  Privacy policy