Home   |   Beoordelingen   |   Nieuwsbrief   |   Facebook   |   Instagram   |   Cruise Blog   |   Contactinfo    
Bel met onze cruise adviseurs op  03 - 780.76.60     
 
Populaire bestemmingen
Amazone   Caraiben
Middellandse Zee   Noordkaap
Noorse Fjorden   Panamakanaal
Verre Oosten   Zwarte Zee
Populaire links
Videos   Reisverslagen
Foto Album   Brochures
Downloads   Nieuwsbrief
Onze nieuwsbrief
   
Blijf op de hoogte van de
laatste cruise nieuwtjes
en aanbiedingen.
Inschrijven
 

 
Wie is Wie bij Cruiseplus ?
Oorspronkelijk gestart met drie medewerkers, staan er vandaag bij Reizen De Cauwer ondertussen meer dan 20 enthousiaste en uiterst professionele " reisadviseurs " garant, om u persoonlijk te begeleiden met raad en persoonlijk advies in de keuze van uw welverdiende vakantie.

Onze reisadviseurs ( verkoopmedewerkers van Reizen De Cauwer ) bezoeken jaarlijks tal van bestemmingen, zowel in als buiten Europa, om werkelijk up-to-date te blijven met de realiteit ter plaatse.
Zelfs naar de meest populaire reisbestemmingen, omdat ook deze snel kunnen veranderen.Wij garanderen U mede daardoor een objectief, eerlijk en goed gedokumenteerde adviesverlening, dat werkelijk berust op de concrete ervaringen van onze medewerkers.
Op deze manier kunnen wij U perfekt adviseren over uw komende vakantiebestemming. Nuttige informatie en persoonlijke raad die niet uit reisgidsen of reisbrochures komt, maar rechtstreeks van onze medewerkers zelf, welke de bestemming effektief bezocht en onderzocht hebben.
Klik hier voor mijn profielpagina  
Dirk Van Duyse
Gedelegeerd Bestuurder

   03-780.76.60

   dirk@cruiseplus.be


 
Klik hier voor mijn profielpagina  
Ben Scheefhals

Gedelegeerd Bestuurder

   03-780.76.60

   ben@cruiseplus.be



Klik hier voor mijn profielpagina  
Charlotte
Cruise Plus - Cruises

   03 780.76.15

   charlotte@cruiseplus.be


 
Klik hier voor mijn profielpagina  
Greetje

Cruise Plus - Cruises

   03-780.76.14

   greetje@cruiseplus.be


Klik hier voor mijn profielpagina  
Caroline
Cruise Plus - Cruises

   03-780.76.13

   caroline@cruiseplus.be


 
Klik hier voor mijn profielpagina  
Soraya Ivens



   03-780.76.17

   soraya@cruiseplus.be


Klik hier voor mijn profielpagina  
Ellen
Cruise Plus - Cruises

   03-780.76.08

   ellen@cruiseplus.be


 
Klik hier voor mijn profielpagina  
Sonja

Cruise Plus - Cruises

   03-780.76.11

   sonja@cruiseplus.be


Klik hier voor mijn profielpagina  
Ann
Cruise Plus - Cruises

   03-780.76.60

   ann@cruiseplus.be


 
 

Foto Album  |  Beoordelingen  |  Wie is Wie ?  |  Contactinfo  |  Nieuwsbrief  |  Agenda  |  Scheepbezoeken  |  Cruise Blog |  You Tube |  Waardebon